Mercedes A180 | Cena: 51900

Rok produkcji: 2013

Data 1-szej rejestracji: 2013

Pojemność silnika: 1.5 CDI

Moc: 109KM

Rodzaj paliwa: Diesel

Kraj pochodzenia: Niemcy

Kraj rejestracji: Polska

Serwisowany TAK

1 właściciel: TAK

W ofercie piękny Mercedes A180 z 2013r z ekonomicznym silnikiem 1.5CDI o mocy 109KM i udokumentowanym przebiegu 220.000KM

Auto sprowadzone z Niemiec, obecnie zarejestrowane w Polsce, na bieżąco serwisowane. W aucie założone są nowe opony, wszystkie tarcze hamulcowe (+ceramiczne klocki), wymieniony rozrząd.

Auto posiada bogate wyposażenie, m.in: xenony soczewkowe+ledy, czujnik deszczu, zmroku, radar, kamerę cofania, skórzaną tapicerkę, ciemną podsufitkę, podświetlane siedzenia i inne. Bardzo atrakcyjny wygląd!

Auto w bardzo dobrym stanie, silnik bezawaryjny, bogate wyposażenie.

Możliwość ratalnej sprzedaży auta (KREDYT) lub przyjęcie tańszego samochodu w rozliczeniu (ZAMIANA). Zapraszam do obejrzenia i jazdy próbnej, nie ma najmniejszego problemu aby podjechać autem na stację diagnostyczną i je skontrolować przez kupującego – stan jest bardzo dobry !

Ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz art.66 § 1 k.c